Szybkie linki

Spawacz aluminium, Maniowy k/Nowego Targu

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Maniowy k/Nowego Targu
  • Ważne od: 18-07-2019
  • Ważne do: 08-08-2019

Wymagane umiejętności

- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- aktualne uprawnienia spawalnicze na metodę MIG 131 – I aluminium lub TIG 141 – I aluminium.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
- spawanie aluminium,
- przygotowanie powierzchni, elementów i części do spawania

Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- szkolenia, podnoszenie kwalifikacji i realną możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje należy wysłać na adres: rekrutacja@supersnow.com W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.