Szybkie linki

Spawacz metodą MIG-MAG, Kraków

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kraków
  • Ważne od: 01-07-2019
  • Ważne do: 31-07-2019

Wymagane umiejętności

OPIS STANOWISKA:

• wykonywanie operacji spawania urządzeń ciśnieniowych metodą MIG-MAG,
• przygotowanie elementów do spawania,
• analiza stosownej dokumentacji takiej jak: instrukcji technologicznych spawania, kart technologicznych, rysunków technicznych,
• działania na rzecz podnoszenia zakresu jakości realizowanych usług.
• praca w stałym miejscu, hala produkcyjna

WYMAGANIA:

• wykształcenie zawodowe i/lub techniczne,
• umiejętność czytania dokumentacji dotyczącej spawania,
• znajomość teoretyczna i praktyczna technik spawania,
• umiejętność obsługi elektronarzędzi,
• mile widziane uprawnienia spawalnicze,
• sprawność manualna,
• staranność i dokładność,
• komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:

• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• możliwość zdobycia dużego i bogatego doświadczenia

Jak złożyć swoją aplikację

CV proszę wysyłać na adres: monika.krosta@polimer-polska.pl