Szybkie linki

Spawacz, Niemcy

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 17-06-2019
  • Ważne do: 01-07-2019

Wymagane umiejętności

• Doświadczenie w zawodzie
• Aktualne uprawnienia TIG/WIG/135/136/138/111
• Posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem
• Język angielski - oczekiwany
• Samodzielność w wykonywaniu prac
• Znajomość czytania rysunku
• Posiadanie narzędzi podręcznych: rękawice robocze, szczotka druciana, młotek spawalniczy, suwmiarka

Dodatkowe informacje

Zadania:
• Przygotowanie powierzchni do prefabrykacji i spawania rur
• Prefabrykacja i spawanie elementów konstrukcji stalowych, rur z różnego materiału m. in. nierdzewnych i innych
• Praca z rysunkiem
Oferujemy:
• Forma zatrudnienia: umowa zlecenie z (ZUS i z dietą)
• Stawka godzinowa: do 65 zł / godz
• Zapewniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach, pokoje 2-osobowe
• Przejazd do miejsca zamieszkania w Niemczech i powrót do miejsca zamieszkania w PL zapewniony
• Przewidywana ilość godzin 50-60/tydzień
• Kontrakt długoterminowy

Jak złożyć swoją aplikację

CV wraz z wszelkimi uprawnieniami proszę wysyłać na adres: praca@martship.pl