Inspektor badań nieniszczących NDT (UT2 i MT2) - rotacja, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 10-10-2018
  • Ważne do: 24-10-2018

Wymagane umiejętności

PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Inspektor badań nieniszczących NDT (UT2 i MT2) - rotacja

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

- Przeprowadzanie badań nieniszczących metodami UT i MT dla różnych klientów.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie- ok. 16 -17 euro netto/h – możliwość negocjacji.

- MOŻLIWOŚĆ PRACY STAŁEJ LUB W SYSTEMIE ROTACYJNYM 4/1.

- Możliwość zaliczek.

- Możliwośc pracy w nadgodzinach.

- Płatne zakwaterowanie o wysokim standardzie (zawsze pojedyncze pokoje, wifi, osoba do sprzątania 1 raz w tygodniu) – ok.70 euro/tyg i ubezpieczenie – 20 euro/tyg.

- Praca na długo w Holandii.

- Opieka koordynatorów.

- Samochód służbowy.

Dodatkowe informacje

Wymagania:

- Doświadczenie jako inspektor NDT min. 2 lata.

- Aktualne certyfikaty MT2 i UT2 (normy EN473 lub ISO9712).

- Dobra znajomość języka angielskiego.

- Prawo jazdy.

- Chęć pozostania w Holandii na dłużej.

- Mile widziane certyfikaty na inne metody badań.

Jak złożyć swoją aplikację

CV prosimy przesyłać na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Inspektor NDT.

Prosimy o zamieszczenie w CV ponizszej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury
rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych
procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO