Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Monter konstrukcji stalowych, Belgia, Belgia

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Tryb zatrudnienia: pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 08-10-2018
  • Ważne do: 22-10-2018
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 5

Wymagane umiejętności

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dla naszych Klientów poszukujemy:

MONTERÓW KONSTRUKCJI
PRACA w okolicach Gent / KortrijkMontaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych / montaż fasad i szklanych ścian, wiat.


WYMAGANE: doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych, znajomość rysunku technicznego oraz języka obcego: angielski/ niderlandzki/ francuski.

OFERUJEMY: 14,00-14,90 euro brutto/h +dodatki, zatrudnienie na warunkach belgijskich, możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (80€/tydzień).
Dodatkowe informacje:

Kontakt i więcej informacji w sprawie ofert pracy dla monterów konstrukcji:+48503028187
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową  ("oferty pracy").
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".  
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu.  
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

<< powrót

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz zadać pytanie lub odpisać na powyższe ogłoszenie albo ofertę.