Szybkie linki

Spawacz, Niemcy, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 18-06-2018
  • Ważne do: 25-06-2018

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla Naszego niemieckiego klienta - wykonawcy maszyn rolniczych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG MAG, Niemcy
Miejsce pracy: Vechta

Opis stanowiska:

Spawanie części maszyn rolniczych metodą MIG MAG.
Spawanie stali czarnej, nierdzewnej.
Praca z rysunkiem technicznym.
Praca na hali.

Dodatkowe informacje

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG MAG.
Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
Własne auto.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze.

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach niemieckich.
Stawkę godzinową: 15,50 euro brutto.
Pracę na min. 6 miesięcy.
Pracę od pn. do pt. w godz. 6.00-17.00, gwarantowane 40 h pracy tygodniowo.
Bezpłatne zakwaterowania (pokój 1-osobowy).
Pracę od zaraz!

Jak złożyć swoją aplikację

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w spawie powyższej oferty: +48 503 028 187