Szybkie linki

Spawacz MIG MAG, Belgia, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 18-06-2018
  • Ważne do: 25-06-2018

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Aktualnie dla naszego klienta - belgijskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu i budowaniu dużych i niestandardowych narzędzi dla przemysłu rolniczego i morskiego poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ MIG MAG, Belgia

Miejsce pracy: Evergem-Belzele

Opis stanowiska:
cięcie, gięcie i montowanie elementów metalowych.
po malowaniu, montaż hydraulicznych i elektrycznych elementów na narzędziach (pojazdach). Wszystkie etapy pracy, oprócz malowania, są wykonywane na hali.
praca zgodnie z wymaganiami BHP.

Wymagania:
średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
umiejętność spawania Mig - Mag - certyfikaty nie są wymagane.
bardzo dobra znajomość rysunków i planów technicznych – zarówno czytanie jak i wykonywanie.
doświadczenie w cięciu i gięciu stali na maszynach.
wykształcenie techniczne (kierunki związane z obróbką metali).
umiejętność pracy w zespole.
elastyczność i chęć podejmowania różnorodnych działań.
chęć podjęcia pracy na długi okres.

Mile widziane:
znajomość elektryki i hydrauliki pojazdowej
doświadczenie w pracy na wózku widłowym
doświadczenie w obsłudze suwnicy

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
przeszkolenie do stanowiska pracy
wynagrodzenie w wysokości 13,75€ brutto/h
dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego),
praca od poniedziałku do piątku, 40h tygodniowo
możliwe nadgodziny - płatne 150%
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, płatne 80€ tygodniowo

Jak złożyć swoją aplikację

Mile widziani POCZĄTKUJĄCY SPAWACZE, po kursie spawalniczym!

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!