Szybkie linki

Monter aluminiowych wiat i zadaszeń, Belgia, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 18-06-2018
  • Ważne do: 25-06-2018

Wymagane umiejętności

Opis stanowiska:

Montaż konstrukcji aluminiowych (altanki, wiaty garażowe dla aut i rowerów, zadaszenia tarasów, drzwi oraz holi wejściowych).
Cięcie i obróbka metalowych elementów.
Montaż elementów z tworzywa sztucznego.
Proste prace elektryczne (montaż oświetlenia, klimatyzacji, ogrzewania).
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Praca w terenie u klientów firmy.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych.
Znajomość rysunku technicznego.
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Własny samochód- mile widziany.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
Stawkę godzinową: 14,50 euro brutto.
Nadgodziny płatne 150%.
Pracę w godz. 6.30-15.30.
Bony żywnościowe w wysokości 7€ za każdy dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
Dodatek wakacyjny - 15,38% zarobków brutto z danego roku.
Premia roczna- 8.33% zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku).
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - płatne 80 euro/tydzień.
Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego - opcjonalne, płatne 7,5 euro miesięcznie.
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Płatne święta!
Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
Termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Jak złożyć swoją aplikację

CV na adres info@link2europe.pl