Szybkie linki

SPAWACZ 136 i 138 , Belgia, Belgia

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 18-06-2018
  • Ważne do: 25-06-2018

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji
pracowników. Dla Naszego belgijskiego klienta- wykonawcy konstrukcji stalowych oferującego produkcję stali od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 136 i 138 , Belgia
Miejscowość: Eeklo

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynków, mostów, hal produkcyjnych) różnymi metodami, praca bezpośrednio z rysunkiem technicznym. Praca na hali.

Obowiązki:
Spawanie grubej stali
Metody spawania: 136, 138, PF, PA, PE
Praca z rysunkiem technicznym
Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
Doświadczenie jako spawacz Mag oraz Tig (certyfikaty nie są wymagane)
Wykształcenie średnie techniczne
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość ISO 9606 -1
Prawo jazdy kat B
Mile widziane własne auto
Samodyscyplina
Umiejętność pracy w grupie
Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym.
Certyfikat VCA –mile widziany

Oferujemy:
wynagrodzenie 14,44-15,36 €/h brutto - w zależności od doświadczenia
dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
praca od poniedziałku do piątku, 39 h tygodniowo ( możliwość pracy w sobotę)
nadgodziny płatne 150%
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne)

Dodatkowe informacje

Dodatkowe koszty:
zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

Dodatkowe informacje:
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Jak złożyć swoją aplikację

Proszę przesłać CV na adres info@link2europe.com w temacie wpisując SPAWACZ