Szybkie linki

spawacz zbrojarz, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 14-02-2018
  • Ważne do: 28-02-2018

Czy jesteś doświadczonym zbrojarzem / spawaczem z doświadczeniem w pracy w betoniarni?

Zatrudnimy spawacza/zbrojarza w Belgii.Spawanie stali zbrojeniowej za pomocą spawania CO2 (MAG). Ważne jest, że potrafisz spawac zbrojenia. Nie boisz się cięższej pracy produkcyjnej i jesteś kimś, kto wie, jak sobie z tym poradzić, wtedy to wyzwanie jest dla Ciebie!

Zadania:

Spawasz wzmocnienia w betoniarni dla konstrukcji betonowych, takich jak fundamenty, podłogi, ściany, słupy lub nadproża;

W warsztacie zajmujesz się spawaniem wstępnie obrobionych siatek spawanych;

Pracujesz z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

Gotowy do ciężkiej pracy;

Fizycznie w dobrym stanie;

Doświadczenie w spawaniu Mig Mag;

Umiejetnosc czytania rysunku;

Dostępny natychmiast;

Potrafisz pracować samodzielnie;

Posiadasz wiedzę o ryzyku podnoszenia, podnoszenia, podnoszenia i przenoszenia;

Posiadasz wiedzę o zasadach bezpieczeństwa;

Posiadasz własne ubrania robocze i obuwie ochronne;

Masz własny transport lub przyjeżdżasz ze swoim kolegą,który posiada auto;

Jesteś gotowy do tymczasowej przeprowadzki do Belgii do jednego z naszych domów wakacyjnych.

Oferujemy:

Polska umowa;

Polscy koledzy;

Piękne zakwaterowanie w parku wakacyjnym na maksymalnie 30 km od warsztatu;

W zależności od przepracowanych godzin między 2 200 € a 2 800 € miesięcznego wynagrodzenia

Zainteresowany:

Wyślij swoje C.V. na adres: praca.be@outlook.com