Szybkie linki

Spawacz TIG, Łódź

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Łódź
  • Ważne od: 27-01-2011
  • Ważne do: 28-03-2011

Wymagane umiejętności

• uprawnienia do spawania metodą TIG
• doświadczenia w spawaniu metodą TIG (min. 2 lata)
• doświadczenie w spawaniu małych elementów
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• wysoko rozwinięte zdolności manualne
• umiejętność pracy manualnej z wykorzystaniem narzędzi obróbki blach

Dodatkowe informacje

Zadania:
• spawanie estetyczne małych elementów ze stali nierdzewnej o grubości mniejszej niż 1 mm
• montaż urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełen etat
• możliwość rozwoju zawodowego

Jak złożyć swoją aplikację

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: k.wolska@adecco.pl
Biuro Adecco, ul. Nawrot 4, Tel. 042 637-65-67