Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

4spaw.pl, Wrocław

4spaw.pl
Kaczeńcowa 12
51-180
Wrocław (dolnośląskie)

Telefon: 713067131, 713067135
Fax: 713067132
E-mail: info@4spaw.pl
www.4spaw.pl

Spawarki, materiały spawalnicze, takie jak drut spawalniczy czy elektrody wolframowe, to jedna z wielu grup produktów dostępnych w ofercie sklepu internetowego 4spaw.pl, który jest autoryzowanym sklepem internetowym firmy ASPA/STEL.

Dbałość o satysfakcję Klienta wymaga dokładnego sprawdzenia oferowanych wyrobów, dlatego wszystkie znajdujące się w asortymencie produkty (między innymi druty proszkoweoraz pełne) są poddawane testom, co gwarantuje bezpieczeństwo ich eksploatacji. 4spaw.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy z urządzeniami i akcesoriami spawalniczymi, który oddaje w ręce Klientów tylko wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, jak np.spawarki STEL.

W zakresie materiałów spawalniczych polecamy między innymi drut spawalniczy ESAB mający zastosowanie w spawaniu metodą TIG, elektrody wolframowe z doskonałymi właściwościami zapłonu oraz stabilnym łukiem, elektrody otulone, miedziowany lity drut elektrodowy OK Autrod - z dodatkiem manganu i krzemu, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG, drut aluminiowy, miedziowany drut SG2 elektrodowy manganowo-krzemowy czydrut spawalniczy SG3. Oferowane materiały występują w różnych wymiarach i zróżnicowanych parametrach technicznych, wykonane są według obowiązujących norm i spełniają wszystkie wymogi jakościowe.

Nasz zespół tworzą ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej, chętnie służymy fachową radą i wsparciem technicznym – posiadamy także własny serwis spawarek oraz komis, w którym oferujemy spawarki używane.

Sklep swoją renomę zawdzięcza szerokiej gamie dostępnych produktów oraz ich wysokiej klasie i atrakcyjnym cenom. Oferujemy również urządzenia spawalnicze, multiźródła,przecinarki plazmowe wraz z akcesoriami w postaci dysz, końcówek tnących, elektrod, osłon ceramicznych, przewody elektrodowe, kompletne zestawy spawalnicze, uchwyty spawalniczewyposażone w ergonomiczną rękojeść, wózki spawalnicze, chłodnice do uchwytów, końcówki prądowe Tysweld, przewody masowe, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice gazowe, motopompy do czystej i brudnej wody - o wszechstronnych zastosowaniach w przemyśle, akcesoria pomiarowe, reduktory, chemia spawalnicza, materiały ścierne i wiele innych.

Nasza oferta jest kompleksowa. Polecamy również profesjonalne ubranie spawacza, gwarantujące skuteczną ochronę spawacza, jego ciała - głowy, rąk, korpusu oraz nóg. W ofercie między innymi: fartuchy, kurtki, przyłbice spawalnicze, rękawiczki, nakolanniki itd. Posiadamy bogaty wybór produktów pochodzących od renomowanych producentów, zapewniamy konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

<< powrót