Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "WR" Sp. z o.o., Przasnysz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "WR" Sp. z o.o.
Leszno 59
06-300
Przasnysz (dolnośląskie)

Telefon: 029 752 54 63
E-mail: info@pphwr.com.pl
http://pphwr.com.pl/strona_glowna/pl/

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności była nastawiona na produkcję wyrobów metalowych, plastikowych oraz na produkcję elektrycznych wózków.

Ze względu na posiadane duże doświadczenie i bogate zaplecze maszynowe przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę produktów i usług. Zasoby „WR” pozwalają na kompleksową obsługę klienta w zależności od potrzeb: doradztwo, projekt elementu, projekt formy i oprzyrządowania aż do wykonania detalu ewentualnego galwanizowania lub malowania oraz transport.

Posiadamy trzy wydziały firmy: mechaniczny, galwanizernię i narzędziownię. Obecnie firma zatrudnia 115 wysoko kwalifikowanych pracowników różnych specjalności. Dysponuje parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać elementy w produkcji jednostkowej, wieloseryjnej oraz przygotowywać prototypy i modele.

Cały czas firma poszerza zakres świadczonych usług i produktów, dążąc do osiągania najwyższego możliwego poziom jakości produkowanych wyrobów oraz innowacji technologicznych.

<< powrót